Çarşamba , 20 Haziran 2018
Anasayfa > Bankalar > DenizBank > DenizBank Anında Para Hesabı
DenizBank Anında Para Hesabı

DenizBank Anında Para Hesabı

Paraya mı ihtiyacınız var? İhtiyacınız olduğu anda Anında Para Hesabı yanınızda!

Siz de hemen cep telefonunuzdan ANINDA yazın, boşluk bırakın TC kimlik numaranızı 3280’e gönderin Anında Para Hesabı limitiniz hazır hale gelsin..
12 aya varan taksitlerle dilerseniz AçıkDeniz ATM’lerinden, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı, AçıkDeniz İnternet Bankacılığından ve ya tüm şubelerimizden limitinizi kullanabilirsiniz*

Anında Para Hesabı Özellikleri

  • Anında Para Hesabı size özel tesis edilen bir Kredili Mevduat Hesabıdır.
  • Talep ettiğiniz durumda sadece taksitli olarak kullanabilirsiniz..
  • Anında Para limitiniz tanımlandığı günden itibaren 90 gün geçerlidir. 90 gün içerisinde limitiizi tek seferde kullanabileceğiz gibi dilerseniz parçalı olarak da kullanabilirsiniz..
  • Anında Para Hesabı için maksimum kullanım tutarı 15.000 TL minimum kullanım tutarı 300 TL dir.
  • 3, 6, 9, 12 ay taksit seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz.
  • Anında Para Hesabı’nın ilk taksit tarihiniz kullandığınız aydan bir sonraki ayın son iş günü olacaktır.
  • Ödeme günündeki taksitler vadesiz hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir. Hesapta para olmaması durumunda Kurtaran Hesabınızdan (Kredili Mevduat Hesabı) tahsil edilebilecektir.
  • SMS ile başvuru dışında şubelerimizden, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ve AçıkDeniz İnternet Bankacılığından da başvuruda bulunabilirsiniz.

*Limitinizi şube dışında AçıkDeniz ATM’lerinden, AçıkDeniz Telefon Bankacılığı, AçıkDeniz İnternet Bankacılığından kullanabilmeniz için Bankamızda vadesiz hesabınız bulunmalı ve hesabınıza ilişkin bilgi ve belgelerinizde eksiklik olmaması gerekmektedir.
Anında Para Hesabı Banka tarafından müşteriye özel olarak sunulan taksitli kredili mevduat hesabıdır, ödeme planına bağlı olarak müşteri talebine istinaden taksitli olarak kullanılabilmektedir. Banka onaylanan limitin kullandırımı için nihai karar verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/aninda-para-hesabi.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla