Salı , 13 Kasım 2018
Anasayfa > Bankalar > Finansbank > Finansbank Anapara Ertelemeli TaşıtKolay Taşıt Kredisi
Finansbank Anapara Ertelemeli TaşıtKolay Taşıt Kredisi

Finansbank Anapara Ertelemeli TaşıtKolay Taşıt Kredisi

En kolay taşıt kredisi: önce araba, sonra anapara!

Harcamalarınız otomobil sahibi olmanıza engel olmasın. Gelin siz otomobilinizi hemen alın, biz anapara ödemelerinizi erteleyelim. Taksit tutarlarınızı belirleyeceğiniz süre sonuna kadar ciddi miktarlarda düşürelim.

Araç sahibi olmak için bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok! Gelin Finansbank’a ilk on iki aya kadar otomobil kredinizin sadece faizini ödeyin.

60 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranıyla, üstelik kefilsiz yararlanabileceğiniz Anapara Ertelemeli Taşıt Kredisi yalnızca Finansbank’ta.

Özellikler

 • Anapara erteleme dönemi, toplam vadenin 1/3’ü süresince ve maksimum 12 aydır.
 • Anapara Ertelemeli Taşıt Kredisi ile 8 yaşa kadar araç alımlarınızı finanse edebilirsiniz.
 • Kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz.
 • TL kredilerde; aksi belirtilmedikçe 0 km araçlar için anahtar teslim fiyatının %70, 2. el araçlar için aracın kasko değerinin %70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.
 • 0 km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya kadar, 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı oluşturabilirsiniz.
 • Kredi konusu aracı teminat olarak gösterebilirsiniz.
 • Kredi masraflarını da taşıt kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirebilirsiniz.
 • Geri ödeme planınızı müşteri temsilcinizle konuşarak tamamen kendi koşullarınıza göre oluşturabilir; tercihinize göre sabit, esnek ya da ara ödemeli kredi kullanabilirsiniz.
 • Kalan borcunuzu, hiçbir ek ödeme yapmadan vadesinden önce kapatabilirsiniz.

0 Km. BİNEK VE HAFİF TİCARİ ARAÇ KREDİSİ

6 Ay 9 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
DÖVİZ CİNSİ
TL 1,34 1,34 1,34 1,34 1,34 1,34 1,34

 

Faiz Maliyeti Tablosu
0 Km. Binek Araç Kredisi Alınacak Ücretler(TL)* Maliyet Oranları(%)**
Kredi Tutarı(TL) Kredi Faiz Oranı(%) Kredi Vadesi(Ay) Dosya Ücreti Diğer Ücretler Aylık Toplam Yıllık Toplam
20.000 1,34 % 48 525 120 1,76 %

*Dosya masrafı kredi tutarının %2’si minimum 500 TL’dir. İlgili tutar üzerinden %5 BSMV ücreti alınır. Hayat Sigortası yıllık prim tutarı, kredi tutarının %0.6’sı minimum 30 TL’dir.
**Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, masraf ve vergiler dahildir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranı, Kasko Sigortasının bankamız aracılığıyla yapılmadığı durum için hesaplanmıştır.

Gerekli Belgeler

Genel Belgeler;

 • Başvuru formu
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi veya noter tasdikli suret
 • Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
 • Gelir Belgesi
 • Alınacak konutun tapu aslı üzerinden fotokopisi

Ücretli Çalışanlar için Genel belgelere ek olarak; Son aya ait maaş bordrosu veya şirket yazısı (şirket yazısı alınıyorsa şirketin yetkili imza sirküleri)
Şahıs Firma Sahipleri / Serbest Meslek Sahipleri için Genel belgelere ek olarak; Ticaret Sicil Gazetesi/Oda kayıt belgesi, Vergi levhası, Son üç yıl onaylı bilanço, Gelir tablosu/Hesap özeti, Cari yıl mizanı/Cari yıl hesap özeti
Tüzel Kişi Firma Ortakları için Genel belgelere ek olarak; Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, son sermaye dağılımını gösterir.), İmza Sirküleri, Vergi levhası, Bilanço-gelir tablosu (son 3 yıl onaylı), Cari yıl mizanı, Faaliyet belgesi

*Belgelerinizi getirmeden yapacağınız beyana dayalı konut kredisi başvurunuz değerlendirilir, uygun görülmesi durumunda ön onayınız alınır. Sonrasında en kısa sürede belgelerinizi tamamlayarak şubelerimize başvurmanız gerekmektedir.
*Yapılacak inceleme sonrasında bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.
Nüfus Cüzdanı fotokopisi veya noter tasdikli suret ve ikametgâh belgesi Finansbank müşterilerinden talep edilmemektedir.

http://www.finansbank.com.tr/krediler/tasit/tasit-kredileri/default.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla