Çarşamba , 20 Haziran 2018
Anasayfa > Kredi > Diğer Krediler > TEB Kaynak Hesap
TEB Kaynak Hesap

TEB Kaynak Hesap

Kaynak Hesap, hesabınızda para olmasa dahi limit tutarınız dahilinde nakit para çekebileceğiniz hesaptır.

Kaynak Hesabınız ile otomatik ve düzenli ödeme talimatı verdiğiniz fatura, kredi geri ödemeleri ve diğer ödemelerinizi gecikmeye düşmeden yapabilirsiniz. Ayrıca yurtiçinde bulunan tüm TEB ve diğer banka ATM’lerinden*; yurtdışında ise Visa, Plus, Maestro ve Cirrus amblemi bulunan tüm ATM’lerden dilediğiniz zaman para çekebilir ve banka kartınız ile Kaynak Hesap limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.

Kaynak Hesap ile limitiniz dahilinde istediğiniz zaman, istediğiniz kadar, istediğiniz tutarda harcama yapabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kaynak Hesabınızı kullandıktan sonra vadesiz hesabınıza yatan tutarlar ile hesabınızın eksi bakiyesi otomatik olarak kapanır. Kaynak Hesap faiziniz, sadece kullanmış olduğunuz kredi tutarı ve süresi üzerinden hesaplanır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

  • Nüfus Cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • Gelir Belgesi

– Ücretli çalışan kişiler için maaş bordrosu veya antetli kağıda imzalı şirket yazısı (Şirket yazısı alınıyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.)
– Serbest meslek sahipleri için son 3 yıllık Bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. Kaynak Hesap hakkında ayrıntılı bilgi için 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir veya Şubelerimize uğrayabilirsiniz.

http://www.teb.com.tr/bireysel/kaynakhesap.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla