Çarşamba , 20 Haziran 2018
Anasayfa > Kredi > İhtiyaç Kredisi > TEB Pratik İhtiyaç Kredisi
TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca maaş ve kamu çalışanlarına özel 20.000TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanım fırsatından yararlanmak için TEB şubelerine bekliyoruz.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Masraflar

Aylık Maliyet Oranı

Yıllık Maliyet Oranı

7.500 TL

36

%1,39

278,79 TL

Dosya Ücreti
0 TL

Sigorta
76 TL

%1,73

%20,76

* Örnek ödeme tablosu, 36 ay için 7.500 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam masraf, 7.500 TL kredi tutarı için belirlenen kredili hayat sigortası priminden oluşmaktadır. Kredili hayat sigortasının primi ilk yıl için 76 TL’dir. Kullandırılan kredinin takip eden yıllardaki sigorta primi ise, kalan kredi anapara tutarı üzerinden yıllık olarak hesaplanacaktır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Kredinin aylık taksit tutarı, kullandırılan kredi tutarına göre değişiklik gösterebilecektir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

T.C. Kimlik Numaranız ile;

  • teb.com.tr’den
  • TEB İnternet Şubesi’nden
  • SMS 4466’dan
  • TEB ATM’lerinden
  • 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden

kolaylıkla başvurabilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne istediğiniz kanaldan başvurunuzu eksiksiz olarak tamamladıktan sonra kredi cevabınız anında cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilecektir. Onaylanan kredinizi dilediğiniz TEB Şubesi’nden kullanabilirsiniz.

Kredi Kullandırım Anında Gerekli Evraklar:

  • Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi

Şube dışı kanallardan verilen cevaplar bir ön onay niteliğinde olup onaylanmış kredinin kullandırılmasında nihai karar bankaya aittir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

* SMS 4466 servisi Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine sunulmaktadır. Tüm operatörler için aynı numara (4466) kullanılmaktadır.
** Başvuru esnasında gönderilen ve alınan her SMS, müşteri tarafından karşılanmak üzere, ilgili operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Gönderilen kısa mesajlar Avea için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 1,3 TL, Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,8 TL olarak ücretlendirilir. Operatörlerin birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
*** Gelir belgesi alınması zorunlu olmamakla birlikte, gerekli görüldüğü takdirde talep edilebilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerekmektedir.

http://www.teb.com.tr/bireysel/pratik-kredi.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla