Çarşamba , 19 Eylül 2018
Anasayfa > Kredi > Konut Mortgage Kredisi > Türkiye Finans Mortgage Finansmanı / Konut Kredisi
Türkiye Finans Mortgage Finansmanı / Konut Kredisi

Türkiye Finans Mortgage Finansmanı / Konut Kredisi

Hep kendi evinizin anahtarını alacağınız günün hayalini kurdunuz…

Sevdiklerinizle birlikte mutluluk içinde yaşayacağınız bir eviniz olsun istediniz. “Acaba, bu hayal nasıl gerçek olur?” diye düşündünüz… Hesap kitap yaptınız, araştırıp soruşturdunuz…

Peki, Türkiye Finans’ın sizi ev sahibi yapacak, uygun ödeme seçenekleri ve vadeler sunan Mortgage Finansmanı’na hiç göz attınız mı?

Türkiye Finans, sizi ev sahibi yapabilmek için esnek ödeme planları ve vadeler sunuyor. Hayalinizi bugün, herşeye rağmen gerçekleştirmeniz için...

Esnek Ödeme Planları

Artan taksitli ödeme planı; Bir süre sonra gelirinizde artma olacak. Bu nedenle başlangıçta ödemelerinizi düşük tutup, daha sonra taksit tutarlarını kademeli olarak artırmak istiyorsunuz. Artan taksitli ödeme planı tam size göre!
Azalan taksitli ödeme planı; Başlangıçta daha yüksek ödeme yapıp, ileride taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsunuz. Böylece finansman desteğinizin ortalama ödeme süresini kısaltarak finansman maliyetinizi düşürmek ve daha az kar payı ödemek istiyorsunuz. Sizin için en iyisi, azalan taksitli ödeme planı!
Eşit ana para ödemeli plan; Taksitler içerisindeki anapara tutarını sabitleyerek toplam ödemenizde avantaj elde ediyorsunuz. Eşit anapara ödemeli plan, uzun vadede daha az kar payı ödemek isteyenler için ideal.
Değişken ödemeli plan: Seçiminize bağlı olarak anapara yada taksit tutarlarınızı gelir değişiminize göre siz belirliyorsunuz. Örneğin; Aralık’ta elinize toplu para geçecek, ama Mart’ta da ödemeniz var. Bu nedenle, Aralık taksit tutarınız daha yüksek, Mart’ı daha düşük tutmak istiyorsunuz. Değişken ödemeli plana ne dersiniz?
Ara ödemeli plan: Finansman desteği taksitlerinizi öderken, istediğiniz peryotlarda ve tutarda ara ödeme yapmak istiyorsunuz. Örneğin; her sene sonunda ikramiye alıyorsunuz ya da 3 ayda bir prim alıyorsunuz. Bu dönemlerde ara ödemeler yapıp, borcunuzu kalan aylara eşit olarak dağıtmak istiyorsunuz. Ara ödemeli plan size çok uygun!

Artan Taksitli Mortgage Finansmanı

“Taksit ödemelerime düşük tutarlardan başlayıp, her yıl belirleyeceğim oranlarda artırsam” diyenlere…

Taksitlerinizi başlangıçta daha düşük tutarlarda ödemek sonra kademeli olarak artırmak istiyorsanız, Artan Taksitli Mortgage Finansmanı tam size göre!

Azalan Taksitli Mortgage Finansmanı

“Başlarda daha fazla aylık taksit ödesem, sonraki dönemde taksitlerim azalsa” diyenlere…

Başlangıçta daha yüksek taksit ödeyerek, sonraki dönemdeki taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsanız Azalan Taksitli Mortgage tam size göre!

Azalan Taksitli Mortgage Finansmanı ile kullandığınız fonun toplam geri dönüş yükünü azaltabilirsiniz.

Ara Ödemeli Mortgage Finansmanı

“Belirli aylarda daha fazla taksit ödeyerek toplam taksit tutarımı azaltsam” diyenlere…

Eğer belli dönemlerde prim, ikramiye alıyorsanız ya da ek gelir elde ediyorsanız Esnek Ödemeli Mortgage Finansmanı tam size göre!

Esnek Ödemeli Mortgage Finansmanı ile tercihinize göre her 3, 6 ya da 12 ayda bir düzenli periyotlar halinde ek ödeme yapabilir veya dilediğiniz aya ara ödeme koyarak aylık taksit ödemelerinizi düşürebilirsiniz.

Ertelenebilen Mortgage Finansmanı

“Taşınma giderleri, yeni evin giderleri derken çok masraf çıktı. Taksitlerimi bir süre erteleme imkanım olsa” diyenlere…

Yeni ev alırken veya taşınırken masraflarınız arttıysa Ertelenebilen Mortgage Finansmanı ile taksitlerinizi 3 aya kadar ertelemek artık mümkün!

Ertelenebilen Mortgage Finansmanı ile ödemelerinizi vade başından itibaren 3 aya kadar erteleyerek sonraki dönemde başlatabilirsiniz. Böylece bu süre içinde evinizin diğer masraflarını daha rahat karşılama imkanı bulabilirsiniz.

Gurbetçi Mortgage Finansmanı

“Yurt dışında yaşıyorum ama Türkiye’de ev almak istiyorum“ diyenlere…

Yurt dışında çalışırken Türkiye’ye döneceği zamanı düşünerek kendi evini almak isteyen gurbetçilere özel olarak kullandırılan mortgage finansmanı Türkiye Finans güvencesiyle hizmetinizde!

Mortgage Finansmanı

TL
Vade Kâr Oranı Yıllık Maliyet
2 – 12 Ay %1,01 %15,49
13 – 24 Ay %1,01 %13,91
25 – 36 Ay %1,03 %13,59
37 – 48 Ay %1,03 %13,31
49 – 60 Ay %1,05 %13,38
61 – 72 Ay %1,09 %13,95
73 – 84 Ay %1,09 %13,85
85 – 96 Ay %1,09 %13,77
97 – 108 Ay %1,09 %13,71
109 – 120 Ay %1,09 %13,66

Toplam maliyet oranları 100.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Eksper, ipotek dahil edilmiş, sigorta masrafları yıllık maliyete dahil edilmemiştir.

Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu*,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi.

*Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
*Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

http://www.turkiyefinans.com.tr/tr/bireysel_bankacilik/bireysel_krediler/mortgage_kredisi.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla