Çarşamba , 19 Eylül 2018
Anasayfa > Kredi Kampanyaları > Türkiye Finans Umre Finansman Desteği Kredi Kampanyası

Türkiye Finans Umre Finansman Desteği Kredi Kampanyası

Umre ziyaretini gerçekleştirmek isteyenlere büyük fırsat! Türkiye Finans Umre Finansmanı ile Umre bedelinizi 36 aya varan vadelerle taksitlendirebilirsiniz.

Umreye gidilecek özel tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olduğuna dair Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan listede yer alması gerekmektedir.

Umre Finansmanı

Finansman
Tutarı (TL)
Vade (Ay) Kar Oranı (%) Toplam Komisyon (TL) Aylık Toplam Maliyet (%) Yıllık Toplam Maliyet (%)
10,000 12 1,10% 199 1,64% 19,68%
10,000 24 1,15% 199 1,55% 18,60%
10,000 36 1,15% 199 1,50% 18,00%

10.000 TL baz alınarak oluşturulan katılım bankacılığı prensiplerine uygun ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosu olup, yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka finansman fiyatlamasını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli Belgeler;

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Müftülükten alınan ön kayıt belgesi.

-Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
-Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

http://www.turkiyefinans.com.tr/tr/bireysel_bankacilik/kampanyalar/umre_finansman_destegi.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla