Çarşamba , 20 Haziran 2018
Anasayfa > Kredi > İhtiyaç Kredisi > Türkiye Finans Umre Finansmanı İhtiyaç Kredisi
Türkiye Finans Umre Finansmanı İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans Umre Finansmanı İhtiyaç Kredisi

Umre yolculuğunuzda yükünüzü hafifletelim!

Umre bedelinizi Türkiye Finans’ın Umre Finansmanı paketi ile ödeyin, 36 aya varan vadelerle ödeme yapmanın rahatlığını yaşayın!

Umreye gidilecek özel tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olduğuna dair Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan listede yer alması gerekmektedir.

Umre Finansmanı

TL
Vade Kâr Oranı Yıllık Maliyet
2 – 12 Ay %1,10 %19,68
13 – 24 Ay %1,15 %18,60
25 – 36 Ay %1,15 %18,00

10.000 TL baz alınarak oluşturulan katılım bankacılığı prensiplerine uygun ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosu olup, yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka finansman fiyatlamasını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu*,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Müftülükten alınan ön kayıt belgesi.

*Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
*Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

http://www.turkiyefinans.com.tr/tr/bireysel_bankacilik/bireysel_krediler/ihtiyac_kredileri/hac_finansmani.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla