Salı , 13 Kasım 2018
Anasayfa > Kredi > Taşıt Kredisi > Yapı Kredi Motosiklet Taşıt Kredisi
Yapı Kredi Motosiklet Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Motosiklet Taşıt Kredisi

Trafikte Zaman Harcatmayan Kredi!
Şimdi, Yapı Kredi’den özgürlük tutkunlarına ve trafikte zaman harcamayı sevmeyenlere çok özel bir kredi var!

Özellikleri Nelerdir?

Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alırken, bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 36 aya, ikinci el motosikletler içinse 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Motosiklet Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0” kilometredeki motosikletlerde KDV+ÖTV dahil fiyatının % 50’sine, “2. el” motosikletlerde ise 1 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Motosiklet Kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Motosiklet Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ne Kadar Taksit Ödeyeceğim?

Motosiklet Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları’ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi Internet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ayrıca, ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

Motosiklet Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru Sonucumu Ne Zaman Öğrenebilirim?

Motosiklet Krediniz, bankamıza başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (aslı ve birer fotokopisi)

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
  • Gelir belgesi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
    • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
    • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Sıfır kilometre Motosikletler için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura
  • İkinci el Motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir)

http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/kredi-urunlerimiz/motosiklet-kredisi.aspx

Hakkında Kredi

Tüm İhtiyaç, Konut, Taşıt, Eğitim ve Diğer Krediler Tek Adreste! http://www.kredi.info.tr/

Cevapla